10 Ocak 2014 Cuma

Kitap Sohbetleri: NAR AĞACI


Nazan Bekiroğlu ile başladığımız tarih yolculuğunuz nasıl gidiyor kitap kardeşliği? 
Kitap gidişatı hakkında bilgi vermeden yorumlarınızi bekliyoruz. 
Yazarın dili, üslubu ve kurgusunu beğendiniz mi?

***

Instagram Sayfamızdaki Yorumlar için: http://instagram.com/p/i_gxWLr5Bt/

2 yorum:

 1. "Nar Ağacı"nı dün bitirdim. Fena bulmadım. Yazarın dili anlaşılabilinir. Süslü bir dil kullanmış. Süslü anlatımları severim. Kurguda yetersizlik sezinledim sanki. Sanki bir şeyler eksik kaldı ama bilemedim. Zehra ve Setterhan'ın görüşmeleri, evlilik kararına varmaları bence aceleye getirilmiş. Keşke kitabın en azından üçte birisi bu konuya ayrılmış olsaydı. Yine de iki yaralı kalbin hikayesi hoştu.

  YanıtlaSil
 2. Ben bitirmeye kiyamiyorum desem :)

  Her Nazan Bekiroglu kitabinda oldugu gibi cok begendim, cok etkilendim. Bahsi gecen ulkelerin bazilarinda is icin bulunmus olmamdan kaynakli da olabilir... Sanirim fazlasiyla empati kuruyorum. Nazan Hoca, Zehra ve Settarhan'la beraber seyahat halindeyim :)

  Bir de ben daha cok yolda, serviste okuyabiliyorum. Baska kitaplarda dikkat ederdim ama Nar Agacinda iyice biraktim, aglaya aglaya okuyorum. Insanlar ne dusunuyor hakkimda bilemiycem :)

  Ve son olarak, kitapta oyle kisimlar var ki; sanki benim elimden, dilimden yazilmis gibi. Ozellikle bu kisimlara denk gelince dagiliyorum. Nazan Hoca ile manevi bir bagimiz olduguna inancim giderek artiyor...

  YanıtlaSil