15 Aralık 2013 Pazar

Kitaplar Serüvene Çıkarsa :)

Kitap Kardeşliği yeni bir maceraya daha başladı: "Kitap Serüveni"!

Facebook, Twitter, Instagram, Blogger, Vikitap aracılığıyla yaptığımız duyurular doğrultusunda, bu maceraya katılacak kitap kardeşleri grupları belirlendi.:


Kitap Serüveni Nedir?

Birbirlerinden bihaber kitap kardeşlerinden oluşan serüven gruplarının ilk üyesi bir kitap belirliyor ve ilk sayfayı çevirmek suretiyle serüven başlıyor :) Kitabı bitiren ilk üye yaşanmışlıkları ve notlarıyla beraber kitabı ikinci üyeye gönderiyor. İkinci üye de aynı şekilde diğer üyeye. Serüven bu şekilde devam ediyor...

İlk isimlerden ricamız; kitap seruveninin daha da güzel geçmesi adına bir hafta içerisinde okunabilecek kalınlıkta :-) ve çok fazla kişi tarafından okunmamis olması muhtemel bir kitap seçmeleri ve kitabın yanına ek olarak bir dosya (mavi dosya) eklemeleri. İlk kişi de dahil olmak üzere o dosyaya kitapla, kitapkardesligiyle, seruvenle, yaşadıkları sehirle, kendilerinle vb. İlgili a4 kağıtlarına hatiralar bırakmaları. Son kişiler kitabi okuduklarinda kitabı sahibine dosyayı da kitap kardeşliği adına tüm dosyalarla birlestirmek için bize gonderirlerse ilk kitap serüvenini tamamlamış oluruz.

Tum kitap kardeşlerine iyi okumalar, serüven kitaplarına da iyi yolculuklar dileriz :)

4 yorum:

 1. COk güzel bir serüven ama Almanya da yasadigim icin buna katilmadim. Cünkü buraya kimseye kitap göndertmek istemedim. Sevgiler, Ahu

  YanıtlaSil
 2. Tesekkurler Ahu Hanim :)

  Bu etkinlige katilamasaniz da bizimle birlikte oldugunuzu bilmek cok guzel. Baska etkinliklerimize katilabilmeniz dilegiyle.

  iyi gunler, iyi okumalar...
  Almanya'ya selamlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu ailenin bir parcasi olmak beni mutlu ediyor ayrica Ocak ayinda birlikteyiz. IG'dan katildim Nar Agaci'na :)

   Sil
  2. Ne guzel :)
   Ocak ayinda IG paylasimlarinizi ve yorumlarinizi merakla bekliyoruz.
   Nar Agaci'nda bulusmak uzere ;)

   Sil